“Душ майже як вдома“: військовослужбовці ЗСУ отримали перші мобільні лазні

Автор: Леся Ловіцька

Військовослужбовці ЗСУ отримали перші мобільні банно-пральні комплекси. Українські захисники мають доступ до комфортних гігієнічних процедур: вони зможуть приймати душ, а також прати свій одяг.

“Душ майже як вдома“: військовослужбовці ЗСУ отримали перші мобільні лазні - today.ua

Мобільні лазні для військовослужбовців ЗСУ надав благодійний фонд "Рой". Перші МБПК вже представили у Києві, після чого їх відправили військовим підрозділам Сухопутних військ України.

Мобільні банно-пральні комплекси являють собою оснащені морські контейнери, які можна поставити на причіп та транспортувати. Комплексом за день можуть скористатися 80-150 військовослужбовців. Представники військового керівництва зазначили, що такі лазні допоможуть відновити фізичний та психологічний стан військовослужбовців ЗСУ, забезпечивши їхні базові потреби у гігієні.

Перші мобільні лазні відправили на фронт

Стало відомо, що одна така мобільна лазня коштує 594 530 грн.

Популярні зараз

Названо втрати України у війні з Росією: чому контрнаступ пішов не за планом

В Україні з'явиться третій платіж за газ: рішення НКРЕКП

Нацкомісія ухвалила рішення щодо підвищення тарифу на передачу електроенергії: що це означає для побутових споживачів

На заміну шапці: три способи носити широкий шарф взимку 2023-2024 (фото)

Голова благодійного фонду Діана Ільницька повідомила, що ці комплекси – заслуга всіх, хто приєднався до збору коштів, кожному, хто працював над проектом та сприяв перетворенню морських контейнерів на банно-пральні комплекси.

Директор фонду наголосила, що український народ своїми донатами допоміг забезпечити воїнів гарячим душем та чистим сухим одягом. Це позитивно вплине на якість виконання ними поставлених завдань та підвищення боєздатності, а також наблизить перемогу українського народу над російськими окупантами.

“Душ майже як вдома“: військовослужбовці ЗСУ отримали перші мобільні лазні

Перші МБПК направили до бойового підрозділу Окремої Президентської Бригади імені Гетьмана Богдана Хмельницького та 60-ї окремої механізованої Інгулецької бригади. Волонтери отримали перші позитивні відгуки від захисників: "Душ майже як удома".

“Душ майже як вдома“: військовослужбовці ЗСУ отримали перші мобільні лазні“Душ майже як вдома“: військовослужбовці ЗСУ отримали перші мобільні лазні

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Благодійний фонд планує забезпечити підрозділи Сухопутних військ щонайменше 20 банно-пральними комплексами протягом року.

Нагадаємо, чому деякі українські військовослужбовці не одержують "бойових" виплат – ситуацію прокоментував адвокат.