Додаткові гроші переселенцям: українці в двох областях отримають виплати по 2200 грн

Переселенці отримують допомогу від українських та міжнародних організацій. Громадяни, які приїхали до двох областей України, можуть розраховувати на додаткові виплати у 2200 грн.

Додаткові гроші переселенцям: українці в двох областях отримають виплати по 2200 грн  - today.ua

Йдеться про внутрішньо переміщених осіб, які евакуювалися у Хмельницьку та Тернопільську області. Для них передбачена підтримка від благодійного фонду "Посмішка ЮА" та міжнародних неурядових організацій Concern Worldwide, CESVI та Welthungerhilfe. Реєстрація на одержання грошей уже стартувала.

"Соціальна інформаційна платформа" повідомила, що сума – по 2200 грн – виплачуватиметься на кожного члена сім'ї протягом трьох місяців. Зазначається, що на додаткові кошти можуть розраховувати українці, які набули статусу внутрішньо переміщених осіб після 24 лютого і які зареєстровані на території Хмельницької або Тернопільської областей.

Обов'язковою умовою є відсутність виплат від міжнародних чи неурядових організацій протягом останніх 30 днів.

Щоб зареєструватись на отримання виплати, потрібно звертатися за номером: 38 (050) 460-22-40. Лінія доступна у будні з 9.00 до 17.00.

Також можна зв'язатись через месенджер благодійного фонду у соцмережі Facebook за адресою facebook.com/posmishka.org.ua. Заявки обробляються протягом 2-3 днів.

Додаткові гроші переселенцям: українці в двох областях отримають виплати по 2200 грн Нагадаємо, у серпні набула чинності постанова уряду, за якою ВПО можуть отримувати соцвиплати та інші послуги на підставі довідки Міграційної служби або Є-документу у додатку "Дія". Це покликано спростити отримання допомоги людьми, які залишили зону бойових дій та втратили документи.

Раніше повідомлялося, що переселенці можуть додатково одержати по 20 тис. грн: про умови програми читайте тут.

ДЖЕРЕЛОsocial.com.ua