Виправдалися прогнози щодо курсу долара: гривня почала падати

Національний банк України оприлюднив курс долара і євро після довгих вихідних. Українська гривня втратить свої позиції по відношенню до іноземної валюти.

Виправдалися прогнози щодо курсу долара: гривня почала падати - today.ua

У переддень свята Покрова курс долара США торгувався по 26,34 - 26,35 грн/$. У порівнянні з попередніми днями, курс американської валюти залишався незмінним. У ці дні Нацбанк активно викуповував надлишки валюти на ринку, оскільки при високому рівні пропозиції, купівельна активність залишалася на низькому рівні.

Згідно з прогнозами експертів, після довгих вихідних обмежений попит і збільшення обсягу валютної виручки на ринку може спровокувати зниження курсу долара і євро. Однак, найімовірніше, втрутиться регулятор.

Виправдалися прогнози щодо курсу долара: гривня почала падати На готівковому ринку напередодні свят євро втратив в ціні чотири копійки, а долар, навпаки, подорожчав на п'ять копійок. У банках і обмінниках долар США можна було купити по 26,3 - 26,45 грн/$, Євро - по 30,25 - 30,6 грн/€.

Офіційний курс долара на понеділок, 18 жовтня 2021 року Нацбанк встановив на рівні 26,34 грн/$, що на дві копійки дорожче, ніж в попередній торговельний день. Європейська валюта також подорожчає на дві копійки, курс євро складе 30,44 грн/€.

Нагадаємо, раніше експерти попередили, що над Україною нависла загроза девальвації гривні. Курс долара США зміниться в жовтні.