Долар та євро подешевшали: який курс валют зафіксовано перед вихідними

В Україні перед вихідними подешевшали долар та євро. Стало відомо, який курс валют в обмінниках та на готівковому ринку.

Долар та євро подешевшали: який курс валют зафіксовано перед вихідними - today.ua

Сьогодні, 7 жовтня, долар в обмінниках подешевшав на 5 копійок у покупці. У продажу курс залишився тим самим. Він торгується за 41,20-40,95 грн.

Євро подешевшав на 5 копійок у продажу та на 17 копійок у купівлі. Валюта продається по 39,95 грн, а купується – по 39,50 грн. Відповідні дані надав Мінфін.

Курс долара на готівковому ринку впав на 10 копійок у продажу та купівлі. Євро став доступнішим на 20 копійок у продажу та купівлі. Котирування гривні до американської валюти становлять 40,30-41,10 грн. Євро продають за 40,25 грн, а купують за 39 грн.

Як відомо, офіційний курс долара з 21 липня – 36,57 грн. Нацбанк оновив офіційний курс євро – він за добу знизився на 14 копійок та становить 36,07 грн.

Долар та євро подешевшали: який курс валют зафіксовано перед вихідними

Нагадаємо, що голова НБУ Кирило Шевченко пішов у відставку. Його запідозрили у підробці документів та присвоєнні коштів "Укргазбанку".

Економічний експерт Олександр Охріменко вважає, що це не вплине на долар, який останнім часом стабілізувався. Однак він прогнозує, що валюта продовжуватиме дорожчати. Цьому сприятимуть як мінімум два фактори.

"Більш впливу на курс вплинуть на дві речі – розвиток військової ситуації на фронті після анексії української території, що активізувало розмови про застосування ядерної зброї. А також громадська думка у світі про війну в Україні, яка може й помінятися", - цитує Охріменко "Телеграф" .

Раніше експерти повідомили, яким буде курс долара до середини жовтня.

ДЖЕРЕЛОТелеграф