Для українських пенсіонерів введуть нові види доплат від 300 до 500 гривень щомісяця

Українським пенсіонерам незабаром почнуть виплачувати щомісяця по кілька сотень гривень до основної пенсії. На отримання надбавки до пенсій можуть розраховувати багато людей похилого віку.

Для українських пенсіонерів введуть нові види доплат від 300 до 500 гривень щомісяця - today.ua

Щомісячні доплати до пенсій український уряд планує запровадити з 1 жовтня 2022 року. Кошти на збільшення виплат вже внесені в проект державного бюджету на 2022 рік.

Так, за словами прем'єр-міністра України Дениса Шмигаль, з жовтня 2022 року українські пенсіонери у віці 70-75 років будуть щомісяця отримувати надбавки до пенсій в розмірі 300 гривень. Людям у віці від 75 до 80 років почнуть виплачувати по 400 гривень щомісяця у вигляді надбавки до основних виплат від ПФУ. Для осіб старше 80 років доплати досягнуто 500 гривень.

Щоб введення доплат для пенсіонерів стали реальністю, Кабмін повинен ще прийняти постанову "Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб у 2022 році і в подальшому". Проект постанови підготували в Міністерстві соціальної політики. Для українських пенсіонерів введуть нові види доплат від 300 до 500 гривень щомісяця На даний момент документ, завдяки якому близько півтора мільйонів українців зможуть отримувати доплати до пенсій, знаходиться на розгляді уряду.

Нагадаємо, в ПФУ розповіли, як українці можуть забезпечити собі отримання подвійних пенсій. Інструкція дуже проста ...