Таксі в Україні подорожчає на 40%

У столичній Профспілці таксистів попередили про підвищення тарифів на проїзд у таксі в середньому до 10 гривень за кілометр та розповіли, чому уникнути зростання цін не вдасться.

Таксі в Україні подорожчає на 40% - today.ua

Як розповів голова київської Профспілки таксистів Валентин Голубєв в ефірі одного з українських телеканалів, вартість проїзду на таксі буде збільшена з 6 до 10 гривень за кілометр.

Причини підвищення вартості послуги таксі в Києві є цілком логічними. Останнім часом значно зросли ціни на пальне. Крім того, подорожчали автозапчастини та обслуговування транспортного засобу. Якщо таксисти почнуть економити на якості палива та обслуговуванні автомобіля, то безпека та комфорт пасажирів буде наражатися на ризик.

Таксі в Україні подорожчає на 40%

"Підвищення рівня комфорту в таксі почнеться тоді, коли ми сядемо за стіл переговорів із такими компаніями, як Uber, Вolt, Uklon, і напишемо нормальний законопроект. Тому що все, що пропонувалося раніше, було не зовсім те, що потрібно. Забезпечити безпеку пасажиру - Найголовніше наше завдання", - пояснив голова Профспілки таксистів Києва.

До закінчення поточного опалювального сезону, найімовірніше, що тарифи на послугу таксі залишаться незмінними, проте, за словами Голубєва, якщо вартість палива підвищиться, то таксі подорожчає набагато раніше.

Нагадаємо, у Києві вартість проїзного на громадський транспорт буде вищою, ніж у Парижі та інших європейських столицях.