Стало відомо, що діти загиблих захисників батьківщини матимуть змогу здобути безкоштовну освіту в Канаді. Навчання триває протягом чотирьох років. Йдеться про спільний проект Міністерства у справах ветеранів України та Міжнародної школи Брукс Вестшор.
На Урядовому порталі України повідомили, що приватна школа розташована у канадському місті Вікторія на острові Ванкувер. Вона працює за системою міжнародного бакалаврату інтенсивної навчальної програми та спрямована на підготовку студентів до навчання у світових університетах. У школярів є можливість проживати у гуртожитку на території кампусу. Ознайомитись із освітньою установою можна на її сайті: https://westshore.brookes.org.
Навчання є повністю безкоштовним для українських дітей, чиї батьки загинули, захищаючи Україну. Школярі отримують все необхідне для навчання та проживання у Канаді до закінчення 12-го класу.
Бажаючі здобути освіту за океаном, повинні пройти конкурсний відбір та відповідати наступним критеріям:
Популярні зараз
У ТЦК назвали альтернативу мобілізації до ЗСУ: “Для тих, хто не чекає повістки“
В Україні рекордно зросли зарплати та кількість вакансій
У ніч з 26 на 27 жовтня в Україні востаннє переведуть годинник
- діти 2008 року народження та навчаються у дев'ятому класі;
- у дітей - базовий рівень володіння англійською мовою;
- діти емоційно зрілі та мотивовані для тривалого навчання за кордоном.
Конкурсний відбір проходитиме у три етапи:
- Написання есе українською мовою – до 500 слів: школярі повинні розповісти про свої інтереси та очікування від навчання в Канаді. Також потрібно надати дані про оцінки, рівень володіння англійською мовою, вказати контакти родичів та своє місце проживання. Роботи приймаються до 28 грудня включно на електронну адресу: [email protected].
- Координатори зв'яжуться з обраними кандидатами та назвуть дати проведення другого та третього етапів відбору. Потрібно пройти онлайн-тестування з математики українською мовою.
- Інтерактивне тестування з англійської мови.
Фіналісти конкурсу мають прилетіти до Канади наприкінці зими 2023 року, де їх буде зараховано до дев'ятого класу.
Нагадаємо, з якими труднощами зіткнулися українські біженці у Канаді.