Десять безкоштовних послуг УЗ, про які треба знати всім пасажирам поїздів

Автор: Шевченко Лилия

Українцям нагадали про десять послуг, які включені у вартість квитка на залізничний транспорт. З цієї причини, вони повинні бути надані в поїздах Укрзалізниці на першу вимогу пасажира і абсолютно безкоштовно.

Десять безкоштовних послуг УЗ, про які треба знати всім пасажирам поїздів - today.ua

Купуючи квиток у касах залізничних вокзалів України, пасажири отримують цілий ряд прав на отримання послуг, вартість яких включена в ціну квитка.

1. В купе провідника є аптечка з повним набором медикаментів. Якщо у пасажира розболілася голова, підвищилася температура тіла або піднявся тиск, то слід звертатися до провідників, які зобов'язані видати відповідні препарати безкоштовно.

2. Неповнолітні діти, а також дорослі люди, які бояться висоти або падіння з верхньої полиці, можуть попросити у провідника ремені безпеки.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

3. У провідника є холодильник, скористатися ним мають право і пасажири вагона. Обов'язково зверніться по питанню зберігання в холодильнику, якщо везете медикаменти або швидкопсувні продукти.

4. Послуга зі складання постільної білизни включена у вартість квитка. Ви можете не прибирати самостійно постільну білизну після користування. Якщо вам видали надірваний пакет з білизною, його можна безкоштовно замінити у провідника. Десять безкоштовних послуг УЗ, про які треба знати всім пасажирам поїздів 5. Мило і туалетний папір в туалеті вагона повинні бути обов'язково, пасажири оплачують ці предмети гігієни при купівлі квитка. Якщо їх не виявилося, зверніться до провідника.

6. Пасажир має право вимагати, щоб його перевели в інше купе, якщо в його купе не працює кондиціонер. Правда, це неможливо, якщо всі місця в вагоні зайняті.

7. Квиток завжди можна поміняти на більш ранній або пізніший термін відправки.

8. Пасажири, які випадково проїхали свою станцію, повинні підійти до начальника поїзда зі своїм квитком, щоб отримати право безкоштовно повернутися.

9. Будь-який пасажир Укрзалізниці має право перервати поїздку на термін до 10 днів. Ви можете один раз зійти з поїзда, а потім безкоштовно продовжити поїздку на поїзді аналогічного проходження. Після сходження з поїзда зверніться з квитком до начальника станції або чергового по вокзалу, він поставить необхідні позначки.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

10. У вартість квитка УЗ включені послуги страхової компанії. У разі отримання фізичної травми під час поїздки пасажир має право на компенсацію.

Нагадаємо, Укрзалізниця готує до запуску унікальну електричку, яким немає аналогів в Україні.