Гроші від ООН: українці можуть одержати по 6600 грн на продукти

Українці, які покинули свої будинки через війну та стали переселенцями, можуть отримати підтримку ООН. Йдеться про Всесвітню продовольчу програму. Громадяни зможуть отримати по 6600 грн на особу.

Гроші від ООН: українці можуть одержати по 6600 грн на продукти - today.ua

Мінсоцполітики залучає міжнародні організації, які надають допомогу людям, які опинилися у складній ситуації. ООН виділяє по 2200 грн на особу протягом трьох місяців. Таким чином, за три місяці люди можуть одержати по 6600 грн.

Переселенцям, які мають статус ВПО, не потрібно нічого робити, щоб отримати кошти. Мінсоцполітики має відомості із Єдиної інформаційної системи даних. Представники відомства передають дані тим, кому належить виплата від міжнародної організації.

Розмір фінансової допомоги залежить від складу сім'ї. Сім'я із трьох осіб отримає по 6600 грн на місяць, із чотирьох – 8800 грн, та п'яти – 11 100 грн – це максимальна сума.

Вказано, що зареєструватись можна і телефону гарячої лінії програми: 0 800 60-01-22. Ті українці, чиї заявки схвалено, отримають повідомлення з кодами банківських переказів Western Union. Виплати надаються у відділеннях Нової пошти, Укрпошти та у банках-партнерах. Клієнти Ощадбанку, ПриватБанку та А-банку можуть отримати переказ онлайн на свій рахунок.

Гроші від ООН: українці можуть одержати по 6600 грн на продукти

У разі, якщо населений пункт, у якому жив переселенець, є у списку населених пунктів, які постраждали від військової агресії, передбачені виплати від держави. Йдеться про 3000 грн для дітей віком до 18 років та осіб з інвалідністю. Дорослі українці можуть розраховувати на 2000 грн на місяць.

Нагадаємо, що в Україні сім'ї з дітьми можуть отримати нові виплати – слід зареєструватися через платформу "Дія".

ДЖЕРЕЛОcxid.info