Гроші та продуктові набори: українці отримають нову допомогу від міжнародної організації

Українські сім'ї отримають гуманітарну допомогу від міжнародної організації Save the Children. Вона вже понад сотню років займається захистом дітей. Переселенці та біженці можуть розраховувати не тільки на гроші і продуктові набори, а й на засоби гігієни, а також місця для тимчасового перебування неповнолітніх.

Гроші та продуктові набори: українці отримають нову допомогу від міжнародної організації - today.ua

Save the Children проводить постачання до України допомоги з 2014 року. Спочатку вона передбачалася для мешканців Луганської та Донецької областей. Після повномасштабного нападу РФ на Україну діяльність благодійної організації розширили. Вона надає інформаційну, фінансову, психологічну та медичну підтримку українцям, які постраждали через війну.

Людей забезпечують:

  • грошовою субсидією для задоволення базових потреб сімей;
  • продуктами харчування та водою;
  • гігієнічними наборами;
  • безпечними місцями перебування дітей.

На підтримку можуть розраховувати не лише ті українці, які залишилися на Батьківщині, а й ті, хто стали біженцями, – громадяни, які зупинилися в європейських країнах.

Гроші та продуктові набори: українці отримають нову допомогу від міжнародної організації

Наприклад, у Польщі після початку війни стартувала програма, завдяки якій українські біженці можуть протягом трьох місяців отримувати по 1320 злотих на кожну дитину. Організатори зараз виплачують кошти тим, хто встиг зареєструватись у першій хвилі. Відновлено прийом анкет для майбутніх учасників програми.

Допомогу можна отримати, якщо у населеному пункті чи регіоні працюють партнерські організації Save the Children. Дізнатися про це можна:

  • за телефоном 0 (800) 60-98-45;
  • через особисті повідомлення на сторінці соцмережі Facebook за адресою: https://www.facebook.com/savethechildrenresponseinukraine/. Потрібно вказати свій номер телефону, щоб представники організації могли з вами зв'язатися.

Гроші та продуктові набори: українці отримають нову допомогу від міжнародної організації

Не вся допомога надається фінансами.

"Кожна організація підтримує сім'ї по-різному, хтось грошовою допомогою, хтось продуктовими наборами, хтось гігієною, хтось заняттями з дітьми, хтось медичними послугами", - цитує "Хвиля" представників Save the Children in Ukraine.

Нагадаємо, що українські переселенці можуть одержати додатково по 620 грн. Названо умови для отримання допомоги.

ДЖЕРЕЛОХвиля