В Україні з 18 квітня відновлять прийом заявок на виплату 6600 грн від ООН

В Україні відновлять прийом заявок на виплату 6600 грн від ООН. Громадяни зможуть подавати їх з 18 квітня.

В Україні з 18 квітня відновлять прийом заявок на виплату 6600 грн від ООН - today.ua

Виплати у розмірі 2200 грн на особу передбачені протягом трьох місяців. На грошову допомогу від міжнародної організації можуть розраховувати:

  • ВПО (внутрішньо переміщені особи після 24 лютого 2022 року);
  • люди, які постраждали від військової агресії російських окупантів у Дніпропетровській, Одеській, Полтавській, Запорізькій, Черкаській, Кіровоградській, Харківській, Сумській та Чернігівській областях;
  • громадяни, які повернулися на місці постійного проживання після вимушеного виїзду (території, де йшли бої).

Фінансова підтримка також надається сім'ям з дітьми до 18 років, яких виховує один із батьків, а також сім'ям з людьми похилого віку від 55 років. Виплати можуть отримати сім'ї, які очолюють один чи кілька літніх людей, сім'ї, в яких є особи з інвалідністю, прийомні сім'ї та інші вразливі категорії громадян.

Дохід претендентів на допомогу від ООН не повинен перевищувати 5400 грн на одного члена сім'ї. Кошти доступні лише тим українцям, котрі раніше не отримували їх від інших міжнародних організацій. Йдеться про одноразову виплату, тому повторно не потрібно подавати заявки.

В Україні з 18 квітня відновлять прийом заявок на виплату 6600 грн від ООН

Організатори нагадали, що до 18 квітня реєстрацію тимчасово припинено з технічних причин. Деталі про програму та можливість участі в ній представлені за адресою: https://r2p.org.ua/rozshyreno-kryteriyi-lyudej-shho-mozhut-otrymaty-dopomogu-vid-uvkb-oon/.

"Пункти збору даних працюють по буднях для проведення консультацій щодо відповідності критеріям Програми, а також щодо інших доступних сервісів захисту та допомоги та подальшого прийому заявок", – зазначили вони.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українці можуть отримати грошову допомогу від держави – 26,8 тис. грн.