Грошова допомога: переселенці можуть повторно отримати виплати від організації Caritas Ukraine

Організація Caritas Ukraine надає багатоцільову грошову допомогу переселенцям, які виїжджають із зон активних бойових дій. Евакуйовані громадяни можуть отримати повторні виплати від благодійного фонду.

Грошова допомога: переселенці можуть повторно отримати виплати від організації Caritas Ukraine - today.ua

Очільник департаменту гуманітарного реагування фонду Григорій Селещук повідомив, які категорії переселенців можуть розраховувати на підтримку. Передбачено два види грошової допомоги – екстрена та стабілізаційна.

Екстрена багатоцільова грошова допомога у розмірі 2220 грн терміном на три місяці надається людям, які залишили небезпечні регіони, де йдуть бої.

Стабілізаційна багатоцільова фінансова підтримка передбачає допомогу терміном 6 місяців. Кошти отримують сім'ї, які облаштовують життя у нових населених пунктах.

Деякі сім'ї мають можливість повторно звертатися за грошима. Це люди зі статусом ВПО, які мають особливі критерії вразливості:

• громадяни з інвалідністю 1 та 2 групи або хронічними захворюваннями;
• самотні матері та батьки;
• самотні літні українці;
• багатодітні сім'ї;
• вагітні та жінки, які годують дитину/дітей віком до трьох років.

Грошова допомога: переселенці можуть повторно отримати виплати від організації Caritas Ukraine

В організації Caritas Ukraine уточнили, що особи, які входять до зазначених категорій, отримують виплати в першу чергу. Підтримка надається українцям, які не можуть забезпечити себе харчуванням, одягом, побутовими речами, потребують навчання дітей та наданн медичних послуг. Це найбільш соціально незахищені громадяни.

Виплати перераховуються лише при оформленні документів у відділеннях фонду.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що три категорії українців можуть отримати грошову допомогу від 11 700 до 27 300 грн від благодійного фонду Ukrainely.

ДЖЕРЕЛОРБК