Грошова допомога від ООН: в Україні відновили прийом заявок на виплату 19,8 тис. грн

В Україні відновили прийом заявок на грошову допомогу ООН. Певні категорії громадян можуть одержати по 19,8 тис. грн.

Грошова допомога від ООН: в Україні відновили прийом заявок на виплату 19,8 тис. грн  - today.ua

Допомога від ООН виплачують протягом трьох місяців. Йдеться про суму 2200 грн на особу. Українець може отримати від міжнародної організації 6600 грн, а сім'я із трьох осіб – розраховувати на 19 800 грн.

Деталі програми представлені на профільному порталі: https://help.unhcr.org/ukraine/uk/multi-purpose-cash-assistance-programme-for-idps/.

На фінансову підтримку від ООН можуть розраховувати переселенці, які перебувають у Сумській, Харківській, Запорізькій, Одеській Кіровоградській, Дніпропетровській, Черкаській, Полтавській та Чернігівській областях. Це громадяни, які постраждали від воєнної агресії з боку російських окупантів. Кошти також призначені для людей, які після вимушеного переїзду повернулися додому.

Одним із критеріїв для отримання виплат є низький дохід – не більше 5400 грн на місяць на людину. У списку пріоритетних категорій громадян – особи з особливими потребами або хронічними захворюваннями, інвалідністю, самотні батьки з дітьми віком до 18 років, сім'ї з людьми похилого віку, прийомні сім'ї. Також важливо, щоб сім'я раніше не отримувала допомоги від ООН.

Як подати заявку на грошову допомогу від ООН

Претенденти на виплати потрібні заповнити спеціальну форму або звернутися за номером телефону у своєму регіоні. Під час заповнення анкети не можна вказувати персональні дані банківської картки (CVV та термін її дії).

За відсутності банківського рахунку можна отримати гроші Western Union або безпосередньо у касі банку.

Грошова допомога від ООН: в Україні відновили прийом заявок на виплату 19,8 тис. грн

Програма ООН функціонуватиме в Україні до завершення повномасштабної війни із РФ. Вона спрямована на захист найвразливіших категорій громадян. Переселенці також отримують виплати від держави – по 2000 грн на дорослого та по 3000 грн на дитину чи людину з інвалідністю.

Нагадаємо, що українці можуть повчити по 16 тис. грн від Червоного Хреста.