Грошова допомога від 10 000 до 35 000 доларів: в Україні стартував прийом заявок на виплати

Автор: Леся Ловіцька

Українці можуть отримати грошову допомогу у розмірі від 10 000 до 35 000 доларів. Стартував прийом заявок на виплати. Стало відомо, кому вони передбачені.

Грошова допомога від 10 000 до 35 000 доларів: в Україні стартував прийом заявок на виплати  - today.ua

USAID "Конкурентоспроможна економіка України" оголосила грантову програму з обсягом підтримки 1,5 млн доларів. Вони призначені для малих та середніх сімейних та жіночих підприємств. Громадяни України можуть отримати від 10 000 до 35 000 доларів у рамках цієї ініціативи.

Програма реалізується у партнерстві з Міністерством економіки для підтримки мікро-, малого та середнього бізнесу в Україні. Робота спрямована на відкриття чи розширення бізнесу, а також на створення робочих місць.

Грантова підтримка передбачена для релокації бізнесу, відкриття нових напрямків, масштабування проектів на території України та виходу на міжнародні ринки, оптимізації процесів для підвищення ефективності та впровадження інноваційних рішень.

Популярні зараз

У Нафтогазі зробили заяву з приводу масштабної аварії на газопроводі: що буде з постачанням газу

Українці зможуть повернути частину грошей, витрачених на оплату комунальних послуг

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки

Київстар, Vodafone та lifecell подбали про дешеві тарифи для своїх абонентів: який обсяг послуг можна за ними отримати

В Україні стартував прийом заявок на грошову допомогу

Прийом заявок триватиме до 24 липня включно. Їх прийом та розгляд буде проводитися поетапно з дедлайнами: 19 травня, 16 червня та 24 липня.

Керівник програми USAID "Конкурентоспроможна економіка" Олеся Залуська зазначила, що пріоритетним напрямком програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України" є розвиток жіночого підприємництва. Організатори намагаються допомогти українкам розвинути бізнес та надихнути своїми успішними кейсами інших. У рамках проекту очікується видача близько 100 грантів.

Грошова допомога від 10 000 до 35 000 доларів: в Україні стартував прийом заявок на виплати

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Пріоритетними є такі галузі: виробництво текстильних, косметичних виробів та предметів домашнього вжитку, переробка харчових продуктів, крафтові виробництва, ІТ, виробництво меблів та інших продуктів. Деталі ініціативи можна дізнатись за адресою: https://chemonics.submittable.com/submit/260666/2023-033.

Раніше повідомлялося, що до 30 червня 2023 приймаються заявки на гранти від японського фонду The Matsumae International Foundation.