Червоний Хрест відновив в Україні прийом заявок на виплату 16 тисяч гривень

Автор: Леся Ловіцька

Червоний Хрест відновив прийом заявок на виплату 16 тисяч гривень. Реєстрацію було припинено наприкінці лютого, але у Міністерстві у справах ветеранів повідомили про запуск нового етапу допомоги.

Червоний Хрест відновив в Україні прийом заявок на виплату 16 тисяч гривень - today.ua

Як українці можуть отримати виплати від Червоного Хреста

На даний момент на одержання грошової допомоги можуть розраховувати лише ветерани. За законом "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", це громадяни, які отримали через війну отримали інвалідність І або ІІ групи, та дані про які подано до Єдиного держреєстру ветеранів війни.

Виплати призначені для людей, які подали онлайн-заяви. Слід зареєструватися для отримання допомоги на платформі є-Ветеран за посиланням: https://eveteran.gov.ua/services/nadannya-pidtrimki-osobam-z-invalidnistyu-vnaslidok-vijni.

За даними наприкінці лютого, по фінансову допомогу звернулися вже 10 тисяч українських ветеранів. Протягом другого етапу Червоний Хрест прийме ще 15 тисяч заявок.

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі

Генштаб ЗСУ відреагував на скандал із “обманом у рекрутингу“: офіційне роз'яснення

Для заповнення заяви на виплату потрібно мати електронний підпис, заснований на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, контактний номер мобільного телефону та міжнародний номер банківського рахунку (IBAN).

Усі, хто пройде реєстрацію, вказавши точну інформацію про себе, і чиї заявки будуть схвалені, отримають по 4 тисячі гривень протягом чотирьох місяців. Таким чином, загальна сума фінансової підтримки становитиме 16 тисяч гривень.

Ветерани зможуть витрачати гроші на власний розсуд, без звіту перед Червоним Хрестом.

Червоний Хрест відновив в Україні прийом заявок на виплату 16 тисяч гривень

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За відсутності виплати протягом семи робочих днів можна звернутися до Міністерства ветеранів за номером +38 (063) 227-14-56. Тарифікація здійснюється за умовами тарифного плану, яким користується українець.

Нагадаємо, що ПриватБанк наприкінці березня запустив акцію для одержувачів допомоги від міжнародних фондів. Українці можуть одержати по 2200 грн.