Купюри номіналом 5 гривень продають по 762 долари США

Паперові купюри номіналом 5 гривень в Україні колекціонери готові купувати за десятки тисяч гривень. Головне, щоб грошовий знак був у хорошому стані та мав деякі особливості.

Купюри номіналом 5 гривень продають по 762 долари США - today.ua

Українці, які уважно розглядають усі грошові знаки, які потрапляють їм у руки, примудряються заробити непогані гроші. Наприклад, на аукціоні нещодавно виставили цікавий лот – паперова купюра номіналом 5 гривень продається за 20 000 гривень (762 долари США).

Купюра старого зразка, період випуску вказано – з 1992 по 1995 рік. Банкнота дбайливо зберігалася майже 30 років, тому вона не має пошкоджень, забруднень та потертостей. Саме такі грошові знаки цінують колекціонери, м'яті та брудні купюри навіть із унікальними номерами нумізмати не купують. Купюри номіналом 5 гривень продають по 762 долари США Експерти також рекомендують тим, хто хоче спробувати продати незвичайні купюри чи монети на онлайн-аукціонах, звернутися по професійну допомогу. Це дозволить визначити реальну вартість грошового знака, яку його куплять колекціонери.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні паперові купюри номіналом 1000 гривень продають у п'ятнадцять разів дорожче за їхню номінальну вартість. Чим відрізняються цінні екземпляри?