Дефіцитна сіль з'явилася у магазинах та на ринках: де товар коштує дешевше

Сіль в Україні з початком війни перетворилася на один із найдефіцитніших та затребуваних товарів. У деяких містах відновили постачання, причому сіль продається за доступними цінами.

Дефіцитна сіль з'явилася у магазинах та на ринках: де товар коштує дешевше  - today.ua

У Дніпрі сіль знову почала реалізуватися у багатьох магазинах. На ринках, розташованих у спальних районах міста, кілограм коштує 50 грн. У мережі супермаркетів АТБ вартість продукції – 27 грн/кг.

В "Ашан" за упаковку аналогічного обсягу потрібно заплатити 25-28 грн. У мережі "Варус" за сіль правлять 25 грн. Щоправда, це морська сіль дрібного помелу. Така сама сіль в "Ашані" коштуватиме 78 грн/кг.

Нещодавно представники компанії "Сільпо" заявили, що вони закупили продукцію "Артемсолі" та її продаж відновлюється. Однак поки що на полицях її немає.

У дніпровських магазинах продають сіль із Польщі та Туреччини. Деякі українські виробники реалізують продукцію з добавками, наприклад, розмарином і пармезаном. Вона коштує дорожче – близько 250 грн за кілограм. Сіль із копченою паприкою коштуватиме 31 грн за 200 г (150 грн/кг).

Копчену сіль пропонують по 24 грн. за 200 г (125 грн./кг). Гімалайську сіль можна купити по 18 грн за 200 г (90 грн/кг).

В.о. директора "Артемсолі" Віктор Юрін у розмові з "Вільним радіо" нагадав, що підприємство зупинило роботу через військові дії в Соледарі. Постійні обстріли не залишили можливості продовжити провадження.

Представник компанії наголосив, що через війну Україні доведеться завозити сіль із-за кордону. Він також оцінив постачання у різних українських містах.

"У якихось магазинах наша сіль напевно є. Я у Києві, у Вінниці зустрічав. Натомість з'явилася турецька, румунська сіль… Поки ведуться бої, доведеться заміщати нашу сіль імпортованою", – пояснив Юрін.

У Вінниці справді у вільному доступі кухонна сіль. Вона продається у мережі "Українські товари" на вагу- за ціною близько 30 грн за кілограм.

Раніше повідомлялося, що дешева сіль з'явилася у супермаркетах АТБ.

ДЖЕРЕЛОdnepr.info