Дефіцит солі та гречки: українські супермаркети оновили ціни на популярні товари

В Україні ціни в умовах війни зростають не щодня, а щогодини. Раніше рекордно подорожчали цукор та соняшникова олія. Стало відомо, яка вартість солі та гречки, які стали дефіцитними.

Дефіцит солі та гречки: українські супермаркети оновили ціни на популярні товари  - today.ua

Сіль після 24 лютого є одним із найбільш затребуваних товарів. Постачання нестабільні, а наше підприємство "Артемсіль" призупинило роботу. Це викликало ажіотаж серед українців, які буквально змітають продукцію з полиць.

Гречка до бойових дій у країні була улюбленою крупою наших співвітчизників. Тепер її складно знайти на полицях магазинів. Однак у деяких магазинах популярна крупа все ж таки є.

У торговельній мережі "Ашан" широкий асортимент солі. Ціни на неї варіюються у межах 27,90-59,80 грн/кг. У Novus сіль продається у середньому по 24,99 грн/кг. В АТБ сіль продають онлайн за 14,40 грн. Однак зараз запаси вичерпалися і поки що замовити товар не можна.

Ціни на гречку у мережі "Ашан" високі - вони коливаються в межах 68,90-88 грн/кг. У Novus крупа продається по 48,9 грн за 500-грамову пачку. В результаті, кілограм коштуватиме 97,80 грн.

В АТБ гречка доступна для інтернет-замовлення – по 99,90 грн/кг. У вінницькій мережі "Українські товари" гречка поновила рекорд за вартістю. Її пропонують по 115 грн за кілограм.

Дефіцит солі та гречки: українські супермаркети оновили ціни на популярні товари Хліб в Україні також дорожчає. Пшеничний батон в Ашані продається по 19,50 грн, а нарізний тостовий хліб – за 23,50-31,10 грн. За батон Novuse потрібно заплатити 23,99 грн. Звичайний нарізний та тостовий хліб коштують 33,49-34,39 грн.

В АТБ хлібобулочні продукти традиційно дешевші та починаються від 15,90 грн. За тостовий хліб доведеться віддати 18,30 грн, а зерновий – 22,70 грн.

Аналітики прогнозують падіння цін на гречку. Стало відомо, коли на українців чекає приємний сюрприз.

ДЖЕРЕЛОХвиля