ПриватБанк блокує гроші на рахунках клієнтів: стали відомі причини

Більшість українців не розуміють, чому ПриватБанк блокує їх рахунки і не дозволяє користуватися власними грошима. Названо чотири основних причини, які спричиняють тимчасову "заморозку" карти.

ПриватБанк блокує гроші на рахунках клієнтів: стали відомі причини - today.ua

Закон про фінансовий моніторинг - це перша і основна причина блокування банківських карт не тільки в ПриватБанку, але і в інших фінустановах України. Блокування запускається в тому випадку, якщо, наприклад, клієнт банку отримував заробітну плату на свою карту в розмірі 7 тисяч, а тут несподівано йому надійшов переклад 50 000. До з'ясування походження цих коштів, рахунок буде "заморожений".

Користування картою в іншому регіоні - це може наштовхнути моніторингову систему банку на підозру, що карта клієнта Приватбанку була викрадена. До з'ясування обставин рахунок заблокують автоматично, якщо людина користувалася своєю карткою в одному місті, а потім різко почала розплачуватися в іншій області.

Помилки в користуванні банкоматом - якщо ви тричі введете неправильний PIN-код, то карту заблокують. ПриватБанк блокує гроші на рахунках клієнтів: стали відомі причини Відсутність руху коштів - в разі довгого невикористання карти рахунок заблокують до тих пір, поки власник особисто не прийде у відділення і не попросить про розблокування.

Щоб розблокувати картку, необхідно звернутися в службу підтримки ПриватБанку або завітати до найближчого відділення. Найчастіше питання вирішується в лічені хвилини.

Нагадаємо, раніше в ПриватБанку повідомили про заборону простих переказів грошей з карти на карту.