Частину українців позбавлять субсидій: у Мінсоцполітики ввели нові правила

Автор: Шевченко Лилия

Після того, як Кабінет міністрів затвердив нові правила для нарахування субсидій у 2021 році, частина українців пільгових категорій залишаться без допомоги від держави.

Частину українців позбавлять субсидій: у Мінсоцполітики ввели нові правила - today.ua

Кабінет міністрів України прийняв постанову про посилення вимог для надання житлових субсидій для соціальної підтримки населення від держави. У Міністерстві соціальної політики нагадали, що субсидія - це вид адресної допомоги від держави для громадян, які не можуть оплатити комунальні послуги, але не для тих, хто цього робити не хоче.

З цієї причини при нарахуванні субсидій будуть значно посилені вимоги до обліку операцій з обміну валюти, наявності банківських депозитів і доходів від цінних паперів, одноразових дорогих покупок і фактом поїздок в зарубіжні країни.

Своєю постановою Кабінет міністрів скасував рішення комісій, утворених місцевими органами влади, про призначення субсидій ЖКГ в окремих випадках при наявності умов, при яких така субсидія не призначається.

Популярні зараз

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

В Україні з'явиться третій платіж за газ: рішення НКРЕКП

Із 2024 року зміняться умови виходу на пенсію для двох вікових категорій українців, - ПФУ

На заміну шапці: три способи носити широкий шарф взимку 2023-2024 (фото)

Частину українців позбавлять субсидій: у Мінсоцполітики ввели нові правила Також будуть переглянуті підходи до обліку майнового стану, до сукупного доходу додадуть дивіденди від цінних паперів, депозитів, операції з дорогоцінними металами і т.п.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Вимоги при призначенні субсидій ЖКГ також будуть посилені в частині здійснення одноразових вартісних покупок, наявності банківських депозитів, здійснення операцій з купівлі іноземної валюти, подорожей за кордон і т.п. Якщо людина придбала якесь майно на суму понад 50 000 гривень, має більше одного житла або авто, то допомога від держави йому призначатися не буде.

Нагадаємо, раніше українцям пояснили, що зміниться в нарахуванні субсидій після закінчення опалювального сезону.