Біткоїн рекордно подорожчає до $200 тисяч: на світовий крипторинок чекають кардинальні зміни

Криптовалюті "номер один" у світі пророкують у короткостроковій перспективі стрімке зростання. Курс біткоїну залежить від того, чи зможе він пробити поріг $100 тисяч, після чого на світовому ринку криптовалют очікуються кардинальні зміни.

Біткоїн рекордно подорожчає до $200 тисяч: на світовий крипторинок чекають кардинальні зміни - today.ua

Криптоінвестори всього світу завмерли в очікуванні рекордного зростання курсу біткоїну. Як розповів відомий криптотрейдер Ніколас Мертен, 2022 року біткоїн злетить у ціні до $200 тисяч. До кінця поточного року зростання вартості головної криптовалюти світу може становити 376% порівняно з лютим.

Але це відбудеться тільки в тому випадку, якщо біткоїну вдасться пробити поріг у $100 тисяч, що послужить поштовхом до розвитку "бичачого" тренду. На думку Мертена, на ринку криптовалют спостерігається цікавий технічний патерн, який багатьох вводить в оману. Деякі аналітики вважають, що в найближчому майбутньому біткоїн чекає падіння. Біткоїн рекордно подорожчає до $200 тисяч: на світовий крипторинок чекають кардинальні зміни Проте, насправді, стверджує Ніколас Мертен, "ралі не за горами". Поки курс біткоїну ледве перевищує $43 тисячі, з початку лютого 2022 року зростання вартості криптовалюти склало 33%. Це говорить про те, що біткоін залишається найпопулярнішою цифровою валютою як інвестиції та платіжний засіб.

Нагадаємо, курс біткоїну похитнувся у середині зими 2022 року. Чому криптовалюта різко обвалилася в ціні, і чи варто чекати на підвищення вартості?