Біткоїн виросте в ціні в десять разів і стане популярнішим за золото

Інтерес людей у всьому світі до криптовалюти стрімко зростає, на цьому тлі вартість біткоїну тільки за перші місяці 2021 року зросла в два рази.

Біткоїн виросте в ціні в десять разів і стане популярнішим за золото - today.ua

Капіталізація золота на сьогоднішній день в світі досягає 10 трильйонів доларів, тоді як ринкова вартість біткоїну вже досягла 1,1 трильйона доларів, загальна капіталізація на світовому ринку криптовалют переступила за 2-трильйонний рубіж.

Аналітики великої американської компанії Ark Invest прогнозують, що незабаром біткоїн виросте ще в десять разів і обжене за капіталізацією навіть золото.

За весь період 2020 року, як відзначають в Ark Invest, біткоїн подорожчав на 500 відсотків, в 2021-му році його вартість досягла рекордної позначки в 61 606 доларів.

Біткоїн виросте в ціні в десять разів і стане популярнішим за золото Експерт по криптоактивам в Ark Invest Яссин Ельманджра заявив, що незабаром біткоїн перевищить загальну капіталізацію золота. Аналітик розкритикував заяву міністра фінансів США Джанет Йеллен про неефективність і нестабільність криптовалюти.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні чиновники задекларували покупку біткоінїв на суму, що перевищує 75 мільярдів гривень. У Кабміні заявили, що таким чином можуть здійснюватися схеми по «відмиванню» грошей.