Безкоштовні продуктові набори: українці в одній області можуть отримати гуманітарну допомогу

Автор: Леся Ловіцька

Українцям в одній області доступна нова гуманітарна допомога. Безкоштовні продуктові набори можуть отримати люди, котрі постраждали від військової агресії з боку Росії.

Безкоштовні продуктові набори: українці в одній області можуть отримати гуманітарну допомогу - today.ua

Сім'я зі статусом переселенців (ВПО) надає гуманітарний волонтерський центр "Гостинна хата". Громадяни отримують продукти, одяг, засоби гігієни та медикаменти.

Як отримати безкоштовні продуктові набори

Допомога передбачена для людей, які залишили територію активних бойових дій, а також переїхали із деокупованих населених пунктів до Одеської області.

Продукти переселенцям видають у порядку живої черги в Одесі, що на вулиці Рішельєвська, 18. Графік роботи: з понеділка по п'ятницю, з 9.00 до 17.00 субота – з 9.00 до 15.00. Запис та видача номерів у чергу стартує о 8.00.

Популярні зараз

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

Мобілізація посилилась: стали відомі зміни, що очікують на чоловіків з інвалідністю

Як накопичити заощадження за мінімальної зарплати: лайфхак для українців

При змінах роботи організації її представники заздалегідь попереджають про це офіційних сторінках у соціальних мережах. Підтримка громадян безкоштовними продуктами проводиться кожні 15 днів з останнього дня отримання благодійної допомоги.

На сайті центру "Гостинна хата" повідомили, що він працює з 26 березня 2022 року. Допомогу українцям надають 87 волонтерів, 64 із яких самі є переселенцями з Херсона, Маріуполя, Мелітополя, Миколаєва, Ізюма та інших міст, які постраждали від російських окупантів.

Благодійники щодня обслуговують 150 сімей одеситів і понад 500 сімей переселенців (ВПО) Центр забезпечує потребуючим найнеобхіднішими речами: продуктами харчування, одягом, побутовою хімією та засобами гігієни, посудом, медикаментами, іграшками, а також надає консультації та психологічну допомогу.

 

Безкоштовні продуктові набори: українці в одній області можуть отримати гуманітарну допомогу

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Мета волонтерської організації – допомогти ВПО адаптуватися до нового життя та забезпечити їх усім необхідним, доки вони не знайдуть роботу та не зможуть самі про себе подбати. Вона функціонує завдяки підтримці численних партнерів.

Нагадаємо, що одесити також можуть отримати допомогу від благодійного фонду "Люди Ікс".