Безкоштовна послуга: українці можуть викреслити один комунальний платіж

Військовий стан не звільняє українців від плати за комунальні послуги. Однак один платіж можна викреслити із рахунків. Стало відомо, що деяких споживачів можуть звільнити від оплати за розподіл газу.

Безкоштовна послуга: українці можуть викреслити один комунальний платіж  - today.ua

Про це проінформувала Національна комісія з державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Наголошено, що під час війни необов'язкова плата за доставку газу. Це стосується випадків, коли під час бойових дій пошкодили інфраструктуру та облгази не можуть виконувати зобов'язання щодо забезпечення доступу до газорозподільної системи у цілодобовому режимі.

Оплата за доставку газу також не стягується зі споживачів, у яких пошкоджено внутрішньобудинкову систему газопостачання або об'єкт газоспоживання. Облгази здійснюють перерахунок на підставі інформації від технічних та аварійних служб, які складали акти про пошкодження об'єктів критичної інфраструктури.

Нагадаємо, в Україні вперше одночасно створили 12 мільйонів 340 тисяч рахунків за газ. Це зробив Нафтогаз – новий постачальник палива. Платежки сформували ще у червні. У компанії розповіли, як оплачувати послуги. Це можна зробити у відділеннях Укрпошти та Нової пошти, у відділенні будь-якого банку та через платіжні термінали самообслуговування.

Більш зручно вносити кошти онлайн – через платіжні системи LiqPay, Google Pay, Portmone, Apple Pay, EasyPay, iPay, Viber, Telegram та Facebook, через мобільні додатки та сайти банків, а також в особистому кабінеті на my.gas.ua.

Безкоштовна послуга: українці можуть викреслити один комунальний платіж Примітно, що при оплаті за газ до 15-го числа кожного місяця через особистий кабінет у GASUA та на my.gas.ua, можна отримати знижку в 1% на наступний платіж.

Раніше повідомлялося про новий платіж у рахунках за комуналку – українців здивували під час війни.