Безкоштовна допомога в Україні: вагітні жінки та діти можуть отримати харчування, одяг та підгузники

Автор: Леся Ловіцька

В Україні вагітні жінки та діти віком до 16 років можуть отримати безкоштовну допомогу. Благодійний фонд забезпечує вразливу категорію осіб харчуванням, одягом та підгузками.

Безкоштовна допомога в Україні: вагітні жінки та діти можуть отримати харчування, одяг та підгузники - today.ua

Матеріальну підтримку забезпечує організація "У матусиних долонях". Українці, які опинилися у складному матеріальному становищі через війну, можуть подати заявку на отримання допомоги.

Кому надають допомогу

Фонд "У матусиних долонях" надає підтримку вагітним жінкам і допомагає дітям від народження до 16 років з числа ВПО (внутрішньо переміщених осіб) та із зон активних бойових дій. Представники благодійного фонду допомагають інтернатам, дитячим будинкам та лікарням.

Необхідні речі, яких потребують українці, надсилають посилками через Укрпошту та Нову пошту.

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі

Генштаб ЗСУ відреагував на скандал із “обманом у рекрутингу“: офіційне роз'яснення

Щоб стати претендентами на отримання допомоги, потрібно заповнити заявку, яка оформляється онлайн. Є два види звернень, залежно від предметів, які необхідні.

Заявку на одяг для дітей віком від 0 до 16 років із зони бойових дій та з числа переселенців можна попросити за цією адресою: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeCoLFWK67JCPjqf8Zq8z-H46esXgXstDZPxoD.

Заявку на інші предмети першої необхідності можна заповнити за адресою: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScOzvoPBxsbAVERGDzy_gk3xydIeEVl3WIwz_OdT3YyBwg_hQ/viewform.

Безкоштовна допомога в Україні: вагітні жінки та діти можуть отримати харчування, одяг та підгузники

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Благодійники відправляють підгузки та гігієнічні товари, медикаменти для матерів та дітей, дитяче харчування, продуктові набори для мам та дітей, а також солодощі, іграшки, навчальні та розвиваючі матеріали для дітей.

Напередодні стало відомо, що Приватбанк запустив акцію для одержувачів допомоги від міжнародних фондів: вони можуть отримати по 2200 грн. Максимальний розмір виплати – 6600 грн. Спеціальна пропозиція для клієнтів діє до 17 вересня.