Безкоштовна їжа та квартира у центрі Парижа: українські біженці розповіли про життя у Франції

Автор: Леся Ловіцька

Українські біженці у Франції отримують серйозну підтримку з боку місцевої влади. Фіналістка першого сезону "Топ-модель по-українськи" Віка Рогальчук та учасниця третього сезону "Супермодель по-українськи" Катя Свинарчук розповіли, на які умови можна розраховувати у дружній країні.

Безкоштовна їжа та квартира у центрі Парижа: українські біженці розповіли про життя у Франції - today.ua

Катя Свинарчук зараз проживає у Парижі, де вже змогла працевлаштуватися та винайняти квартиру за свої гроші. Вона наголосила, що українські біженці у Франції почуваються дуже комфортно. Багато хто отримує житло у невеликих містах та безкоштовну їжу.

"Тут є спеціальні соціальні магазини, куди ти можеш прийти, вибрати необхідні товари та нічого за них не заплатити, тобто, якщо в тебе немає грошей, забезпечують усім необхідним на перший час. Також мені розповіли, що українцям дуже добре допомагає церква. Через неї можна знайти безкоштовне житло навіть у центрі Парижа!” – поділилася дівчина.

Безкоштовна їжа та квартира у центрі Парижа: українські біженці розповіли про життя у Франції

Популярні зараз

Українські пенсіонери мають право на виплату від ООН: хто може розраховувати

Ціни на оренду 1-кімнатних квартир: де в Україні найдешевше та найдорожче житло

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

Віка Рогальчук підтвердила слова колеги з шоу-бізнесу. Вона поділилася враженнями про допомогу, передбачену для переселенців. Модель розповіла, що для молодих людей до 25-річного віку працюють спеціальні соціальні центри. Співробітники допомагають шукати житло, знайти місце навчання та навіть роботу. Необхідно лише прийти з документами та звернутися до працівника, який надасть всебічну підтримку.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"У Франції також мовні курси для переселенців, варіантів багато! Я навіть знаю історії, коли людям платили по 1200 євро на місяць, якщо вони відвідують такі курси. Це як повноцінна робота", - захопилася українка.

Нагадаємо, які вакансії та зарплати доступні українським біженцям у Франції без знання мови.