Банкноти з рідкісними номерами можна продати за десятки тисяч гривень

В Україні багато людей примудряються заробити на продажі грошових знаків. Найбільше дивує те, що навіть банкноти, які знаходяться в обороті, мають величезну цінність.

Банкноти з рідкісними номерами можна продати за десятки тисяч гривень - today.ua

В Україні продають купюру номіналом в 100 доларів за 40 000 гривень. Головною особливістю грошового знака казначейства США є те, що у нього дуже незвичайний, а точніше рідкісний серійний номер - LF 60000004 A.

"Рідкісні 100-доларові банкноти з красивим номером. Стан банкнот - ABOUT UNCIRCLATED", - йдеться в оголошенні на сайті OLX.

Експерти відзначають, що за 40 000 гривень подібні банкноти продати фахівцям навряд чи вдасться, оскільки на купюрі добре видно чорнильна пляма. Такі долари обмінники і банки України не приймають. Банкноти з рідкісними номерами можна продати за десятки тисяч гривень Нумізмати кажуть, що купюри з рідкісними номерами можна продати набагато дорожче їх номінальної вартості, але при цьому самі банкноти повинні бути в ідеальному стані (анциркулейтед). Бажано, щоб грошовий знак взагалі не був в обігу, інакше куточки і раю будуть пошарпаними, а сама купюра брудною.

Нагадаємо, монети часів СРСР продають в Україні за тисячі доларів США. Які грошові знаки цінуються найбільше?