Банкір пояснив, чому ПриватБанк не куплять навіть за мінімальну суму

Україна має намір продати державний ПриватБанк в приватні руки. Покупцями можуть стати як українські, так і зарубіжні інвестори. Однак банкіри вважають, що одне з найбільших фінустанов країни не куплять навіть за мінімальну суму грошей.

Банкір пояснив, чому ПриватБанк не куплять навіть за мінімальну суму - today.ua

Як відомо, ПриватБанк оцінили в 80 мільярдів гривень або 3 мільярди доларів США. За цю суму Україна готова продати банк тому, то забажає його придбати.

Глава правління "Юнекс банку" вважає, що покупця буде знайти дуже складно. Навіть незважаючи на те, в першому півріччі поточного року ПриватБанк отримав досить значний прибуток - близько 11,6 мільярдів гривень, а також встиг стати банком, який зумів створити другу за величиною в Україні мережу відділень з 11 000 терміналів. Банкір пояснив, чому ПриватБанк не куплять навіть за мінімальну суму Інвестори не поспішають купувати ПриватБанк з однієї причини - фінустанова є об'єктом судових суперечок між акціонерами.

"Я не став би купувати Приватбанк, поки в будь-якому суді в будь-якій точці світу є хоча б одна незакрита суперечка з екс-власниками фінустанови", - пояснив фінансист.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ПриватБанк почав блокувати послуги для колишніх співробітників. У банку пояснили причини такого рішення.