Банк ПУМБ погодився повернути своїм клієнтам гроші, які були вкрадені шахраями

Автор: Шевченко Лилия

У банку ПУМБ почали повертати гроші клієнтам, які в середині березня поточного року стали жертвами шахраїв. Злочинці в нічний час доби зламали систему безпеки банку і з карт ПУМБу на карти Монобанк перевели значні суми грошей. Перерахунки здійснювалися в проміжку з 2 до 4 години ночі, гроші виводили переважно на рахунки в монобанк невеликими партіями до повного обнулення.

Банк ПУМБ погодився повернути своїм клієнтам гроші, які були вкрадені шахраями - today.ua

Якимось чином до шахраїв потрапила секретна інформація клієнтів банку ПУМБ, включаючи CVV-коди, паролі, номери телефонів. Ідентифікатором послужили TouchID и FaceID, хоча багато хто з постраждалих дані функції не підключали і ними не користувалися. Зупинити крадіжку грошей шляхом блокування карти клієнти ПУМБ не могли, оскільки більшість спали і не знали про дії зловмисників.

Спочатку в ПУМБ не визнали себе винними у витоку бази даних клієнтів, які постраждали, звинуватили в тому, що вони самі надали шахраям конфіденційну інформацію. Банк ПУМБ погодився повернути своїм клієнтам гроші, які були вкрадені шахраями Однак після того, як піднявся шум в соціальних мережах і багато людей почали звертатися в поліцію про факт грабежу, в банку переглянули своє ставлення до ситуації, що виникла.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У ПУМБ пообіцяли всім постраждалим компенсувати втрати, шляхом повернення грошових коштів на карти клієнтів.

Популярні зараз

З 1 червня в Україні зросте вартість комуналки: стало відомо, як зміниться тариф на газ

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

Сотням тисяч українців держава у червні поверне заборговані пенсії

У ПриватБанку повідомили, як зняти готівку під час вимкнення світла

Дізнайтеся докладніше про грандіозну аферу, в ході якої шахраї перевели величезні суми з рахунків банку Ахметова на карти monobank.