Авіакомпанія SkyUp запровадила нові правила для пасажирів

Український лоукостер SkyUp оголосив про введення нових правил, які стосуватимуться деяких тарифів для бронювання квитків. Зміни торкнуться пасажирів, які забронювали авіаквитки з 22 листопада 2021 року.

Авіакомпанія SkyUp запровадила нові правила для пасажирів - today.ua

Компанія SkyUp внесла зміни до двох тарифів для бронювання квитків Standard та Flex. Так, після 22 листопада поточного року у разі зміни дати вильоту штраф у тарифі Standard становитиме 23 долари США. Крім того, пасажиру доведеться доплатити різницю, яка утворилася через підвищення цін на квитки після бронювання.

У тарифі Flex лоукостер SkyUp обмежив кількість безкоштовних змін, які можна зробити після бронювання квитків, до трьох. Якщо пасажир вирішить вчетверте змінити дату вильоту, йому доведеться заплатити додатково 50 доларів США. Якщо новий квиток коштуватиме дорожче, то різницю теж доведеться доплатити. Авіакомпанія SkyUp запровадила нові правила для пасажирів В авіакомпанії SkyUp нагадали, що змінити у вже заброньованих квитках можна лише дату вильоту. Маршрут та ім'я пасажира поміняти не можна. Внести всі необхідні зміни в квиток можна не пізніше ніж за 12 годин до вильоту авіарейсу, на який бронювався квиток.

Нагадаємо, лоукостер SkyUp запустить нові рейси із ще одного українського міста. Квитки на перельоти під час літніх відпусток можна забронювати вже зараз за демократичними цінами.