АТБ закриває всі супермаркети в одному регіоні України: названо причину

Автор: Леся Ловіцька

Національна мережа супермаркетів АТБ ухвалила рішення закрити всі торгові точки, розташовані на Донеччині. Магазини перестануть працювати з 12 серпня.

АТБ закриває всі супермаркети в одному регіоні України: названо причину - today.ua

Відповідну інформацію надав мер міста Селидове Руслан Суков. Він пояснив, що ситуація загострилася через безперервні військові дії. Наголошено, що українська мережа не йтиме на діалог із окупантами. У прес-службі АТБ поки що не прокоментували свої плани.

На офіційному сайті торгової мережі зазначено, що зараз вона об'єднує 1089 магазинів. За даними на кінець липня у переліку працюючих супермаркетів мережі були вказані точки у Селидовому, Покровську, Новогродівці та Добропіллі. 5 серпня магазин у Торецьку отримав пошкодження через обстріл рашистами.

Популярні зараз

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

В Укренерго заявили про скорочення періоду відключень електроенергії: як діятимуть графіки 22 червня

За чотири штрафи можна купити квартиру: в Україні підвищили суми стягнень з роботодавців

Нагадаємо, що українська влада закликала жителів Донбасу залишити регіон. Евакуація розпочалася 2 серпня. Таке рішення пов'язане з тим, що в регіоні в зимовий період не буде можливості опалювати житловий фонд. Це пов'язано із руйнуваннями інфраструктури.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Жителі Донецької області можуть відмовитись від евакуації, але при цьому вони мають підписати відповідний документ. Люди зобов'язані офіційно підтвердити, що усвідомлюють і приймають наслідки прийнятого рішення і несуть відповідальність за своє життя, яке може бути в небезпеці.

Раніше повідомлялося, що мережа АТБ запустила нову послугу для українців, які хочуть допомогти своїм родичам та друзям. Йдеться про подарункові сертифікати на суму 500 грн. Люди мають право передавати їх близьким, щоб ті купили собі продукти чи інші товари.