АТБ обмежила продаж двох товарів: що і в якій кількості можна купити

Всеукраїнська мережа супермаркетів АТБ пішла на безпрецедентний крок. У магазинах вирішили обмежити реалізацію двох найпопулярніших товарів.

АТБ обмежила продаж двох товарів: що і в якій кількості можна купити - today.ua

Тепер в АТБ можна купити цукор та сіль в обмеженій кількості. Співробітники компанії пояснили, що вимушений захід пов'язаний із небувалим ажіотажем навколо цих двох продуктів. Люди буквально сметали товар із полиць. І якщо цукор ще є у більшості торговельних точок, то сіль зникла понад тиждень тому.

Кожному відвідувачу АТБ дозволили купувати трохи більше двох пачок солі. Цукру можна взяти більше – максимум п'ять пачок. Працівники мережі розуміють, що незабаром українці масово консервуватимуть овочі та фрукти, тому попит на зазначені товари ще більше зросте. Оголошення про обмеження продажу двох товарів з'явилося біля касових зон супермаркетів.

АТБ обмежила продаж двох товарів: що і в якій кількості можна купити Глава Всеукраїнського благодійного фонду АТБ Сергій Демченко уточнив, що обмеження мають тимчасовий характер – поки що ситуація із закупівлею та продовольчим ажіотажем не нормалізується.

Відзначено, що деякі покупці закуповуються про запас або купують в АТБ, а потім заробляють на паніці і перепродують товар набагато дорожче.

Нещодавно дочка власника АТБ розповіла, як поводилися російські окупанти в мережі магазинів. Ганну Буткевич шокувало, що загарбники "жерли котячий корм".