АТБ безкоштовно видає продукти українцям через платформу “єДопомога“

Мережа супермаркетів АТБ приєдналася до державної платформи "єДопомога". Українці можуть безкоштовно отримати продукти за сертифікатами. Стало відомо, як працює ця послуга.

АТБ безкоштовно видає продукти українцям через платформу “єДопомога“ - today.ua

У прес-службі Мінсоцполітики повідомили, що користувачі соціальної платформи "єДопомога" мають можливість скористатися сертифікатами на купівлю товарів у торговельній мережі АТБ. Для цього слід зайти на сайт державного сервісу, придбати сертифікат на суму 200, 500 або 1000 гривень та обрати людину, якій хочете надати допомогу із представленого списку.

Унікальний номер-код сертифікату слід передати українцеві, який зареєстровано на порталі "ЄДопомоги". Люди, чиї потреби були оплачені, одержують код в електронному кабінеті на платформі та SMS на мобільний телефон. Скористатися допомогою можна, вказавши на касі в супермаркеті код, купуючи товар. Також можна надати сертифікат "єДопомога" зі штрих-кодом для сканування.

Сертифікат на продукти є одноразовим, він залишається активним протягом 30 днів після оплати. Таким чином можна придбати все, окрім тютюнових та спиртних виробів на території, яку контролює Україна.

Щоб отримати допомогу, слід зареєструватися на платформі за адресою https://social.edopomoga.gov.ua/, залишити заявку та вибрати зі списку партнерів торгову мережу АТБ.

АТБ безкоштовно видає продукти українцям через платформу “єДопомога“

Нагадаємо, "єДопомога" створена для забезпечення нагальних потреб українців, які постраждали через війну або були змушені змінити місце проживання через бойові дії.

Є три напрямки допомоги: виплати від держави, виплати від міжнародних партнерів та волонтерська допомога.

Раніше стало відомо, в яких супермаркетах продукти продаються дешевшими: в АТБ, Сільпо, Ашані чи Новусі.