Apple захопила можливостями нового смартфона iPhone 13

Компанія Apple презентувала новий iPhone 13. Новий пристрій розмірами і дизайном мало відрізняється від попередніх версій смартфонів Apple, але характеристики і камера вартують найвищих похвал.

Apple захопила можливостями нового смартфона iPhone 13 - today.ua

Модель iPhone 13 отримала цілий ряд важливих візуальних і внутрішніх змін. Із зовнішніх нововведень - виріз в дисплеї став набагато менше основних камер залишилося всього дві, і вони розташовані діагонально, а не в ряд, як в минулих моделях.

Пристрій оснащений новим чипом обробки цифрових сигналів, технологіями обчислювальної фотографії та новітніми сенсорами. Головний датчик на 12 Мп приймає на 50% більше світла, має апертуру f / 1,6 і розмір пікселя 1,7 мкм, що дарує величезні можливості для якісної зйомки. Користувачі зможуть вести портретну зйомку в русі.

Лінійка нових гаджетів представлена в п'яти нових кольорах корпусу - синьому, рожевому, "сяюча зірка", "темна ніч", product (red). Apple захопила можливостями нового смартфона iPhone 13 Внутрішні зміни просто захоплюють. Apple оснастила смартфон iPhone 13 більш ємним акумулятором, чіпсет Apple A15 Bionic включає новий шестиядерний CPU (два продуктивних і чотири енергоефективних ядра). На презентації компанія Apple заявила, що новий смартфон працює на 50% швидше і на 2,5 години довше, ніж попередні моделі.

Також в iPhone 13 від Apple встановлений 16-ядерний Neural Engine (ІІ-прискорювач), а графіка на 30% могутніше, ніж була в більш ранніх моделях.

Напомним, в смартфонах Apple появилась новая и очень полезная функция, которая позволит быстро отыскать утраченное устройство.