ПриватБанк вилучив із рахунків своїх клієнтів сотні мільйонів гривень: у банку пояснили, куди пішли гроші

Клієнти ПриватБанку в одну мить втратили гроші зі своїх рахунків. З їхніх карток було списано понад 600 мільйонів гривень. Гроші вилучили через те, що ПриватБанк закрив одну зі своїх популярних програм.

ПриватБанк вилучив із рахунків своїх клієнтів сотні мільйонів гривень: у банку пояснили, куди пішли гроші - today.ua

У банку пояснили, чому і куди пішли гроші клієнтів, і на що вони будуть витрачені. Про це повідомила прес-служба фінустанови.

Як з'ясувалося, ПриватБанк закрив одну зі своїх найпопулярніших програм "Бонус+". І всі гроші, які накопичились на бонусних картках клієнтів, були вилучені звідти. Їх переказали на спеціальний рахунок Нацбанку. А звідти ці гроші підуть на потреби ЗСУ.

У підсумку, з бонусних карток клієнтів ПриватБанку з початку війни на потреби української армії було перераховано майже мільярд гривень.

ПриватБанк вилучив із рахунків своїх клієнтів сотні мільйонів гривень: у банку пояснили, куди пішли гроші Гроші з карт "Бонус+" надходили двома способами:

  • 350 млн гривень клієнти переказали для ЗСУ самостійно;
  • 615 млн були списані з рахунків після того, як закрили програму.

"Дякуємо вам, що переказали бонуси і не витратили решту — уявіть, скільки одиниць техніки та систем захисту можна придбати для ЗСУ", - подякувала клієнтам прес-служба ПриватБанку.

До речі, про те, що з 1 травня програму "Бонус" закриватимуть, і гроші, які залишаться на картах, спишуть на потреби армії, клієнтів попередили ще за місяць до списання. Тоді на їхніх бонусних картках було близько 600 млн гривень. За місяць до закриття програми вони могли використати ці гроші на власний розсуд. Та, очевидно, цією можливістю мало хто скористався, оскільки сума на рахунках не зменшилась, а навіть стала трохи більшою. Це говорить про те, що навіть у такий складний для всіх час люди готові заради перемоги жертвувати своїми заощадженнями.

ИСТОЧНИКfinance.ua