Rozetka відновила роботу магазинів у Бучі та Ірпені: які товари будуть продаватися під час війни

Інтернет-магазин Rozetka відновив роботу 164 точок видачі товарів у 55 містах України, зокрема в Ірпені та Бучі, які були окуповані російськими військовими. Зараз життя у цих містах повертається у звичне русло, і багато місцевих жителів повернулися додому.

Rozetka відновила роботу магазинів у Бучі та Ірпені: які товари будуть продаватися під час війни - today.ua

На сайті Rozetka повідомляється, що незабаром на вітринах магазинів з'являться товари, які найчастіше купують клієнти магазину: їжа, медикаменти, дитячі та зоотовари, косметичні та гігієнічні засоби. Решту товарів можна замовити онлайн через сайт і забрати самостійно в точках видачі. Також у багатьох містах навіть під час війни працює кур'єрська доставка.

"Для нас відкриття у Бучі та Ірпені – символ великого бажання українців відроджувати життя. Наші магазини були розграбовані російськими військовими, в деяких вони буквально жили. На що перетворилися ці приміщення, складно описати. Але ми всі відновимо і зробимо краще. Хочу подякувати нашим клієнтам , які чекали на ці відкриття", – заявив співзасновник компанії Rozetka Владислав Чечоткін.

На сьогоднішній день стабільно працюють точки видачі Rozetka у західних областях країни: Львові, Луцьку, Рівному, Івано-Франківську, Ужгороді, Чернівцях, Володимирі-Волинському, а також у Києві, Чернігові, Черкасах, Миколаєві, Сумах, Дніпрі, Запоріжжі, Кременчуці, Кривому Розі.

Також повідомляється, що з 11 травня запрацює магазин Rozetka у самому центрі столиці – на Хрещатику в будівлі Головпоштампу. Там можна буде як забрати оформлене раніше замовлення, так і придбати товари, які є на вітринах.

Раніше повідомлялося, які товари українці найчастіше купують у магазинах Rozetka під час війни.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com