Робота в Польщі: які вакансії та зарплати пропонують українцям без досвіду

Автор: Лобанова Єлизавета

Польща зараз переживає справжній бум вакансій, оскільки приїзд українських біженців до країни дозволив не лише закрити позиції, на які ніхто довго не претендував, а й відкривати нові робочі місця. Знайти роботу можуть як люди з досвідом та знанням мов, так і біженці без досвіду роботи.

Робота в Польщі: які вакансії та зарплати пропонують українцям без досвіду - today.ua

Найпопулярніші варіанти роботи для українців, які не мають певних навичок чи професії, але мають хоча б мінімальний рівень знання мови і вони не хочуть сидіти без діла – це влаштуватися на склад чи завод. Там є робота як більш фізична, так і суто механічна. Навчання займає лише кілька днів.

Щодо зарплат, то пакувальникам товарів на заводах Rafaello чи Kinder пропонують від 45 000 гривень на місяць при роботі повний робочий день. Працівникам складу інтернет-магазину Jysk у середньому платять від 34 500 до 43 000 гривень на місяць. Пакувальник товару на складі Adidas може отримувати від 36500 до 48000 грн. На складі Amazon можна отримувати від 34000 до 48000 грн.

Робота в Польщі: які вакансії та зарплати пропонують українцям без досвіду

Популярні зараз

З'явилася інформація про підвищення пенсії українцям віком від 65 років

В Україні незабаром з'являться нові гроші, - НБУ

Київська фірма “кинула“ 70 людей, обіцяючи доставити автомобілі із США

Українцям виділять додаткову допомогу ООН напередодні новорічних свят

Можна вибрати роботу як на повний день (8 годин, 5-6 днів на тиждень), так і позмінний графік (з 06:00 до 14:00, з 14:00 до 22:00, з 22:00 до 06:00). При цьому за години понад норму доплачують 50%, роботу у вихідні дні оплачують у 100% надбавку, ще й дають премії за продуктивність у розмірі 15%.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Багато роботодавців пропонують українцям безкоштовне житло та компенсують їм проїзд із харчуванням. Якщо йдеться про одну людину, то вона може розраховувати максимум на місце в кімнаті, на окрему сім'ю виділять цілу кімнату.

Раніше повідомлялося, які вакансії пропонують центри зайнятості у Києві.