Робота для українських біженців у Японії: перелік вакансій та умови працевлаштування

Автор: Лобанова Єлизавета

Багато країн Європи надають українським біженцям притулок та роботу. Буквально днями послуги з працевлаштування для біженців із України запустили в японських містах Токіо та Осаці. Куди звертатись за пошуком роботи, повідомляє Japan Today.

Робота для українських біженців у Японії: перелік вакансій та умови працевлаштування - today.ua

Українці мають право приїхати до Японії за спрощеною процедурою і перебувати в країні протягом 90 днів за тимчасовою візою. Змінити тип візи можна буде протягом одного року, що надасть право на працевлаштування у країні. Середня зарплата в Японії становить близько 3200 доларів.

Щоправда, без знання японської мови розраховувати на будь-яку роботу не вдасться. Проте є перелік вакансій, куди беруть іноземців зі знанням англійської мови.

Це вчителі, штатні перекладачі, інструктори у різні сфери діяльності, менеджери, фармацевти, вихователі в дитячі садки, фахівці у галузі туризму.

Популярні зараз

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Укренерго запровадило графіки відключення електроенергії у всіх регіонах

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

Без знання японської або англійської в Японії можна влаштуватися офіціантом, покоївкою або продавцем.

Українці, які прибули до Японії, зможуть отримати безкоштовні консультації щодо пошуку роботи в державному бюро з працевлаштування Hello Work з україномовною підтримкою за попереднім запитом. Послуги також будуть відкриті для тих, хто живе за межами Токіо та Осака. Робота для українських біженців у Японії: перелік вакансій та умови працевлаштування Центри працевлаштування іноземців у межах системи Hello Work функціонують уже з 19 травня. Вони також прийматимуть заявки від місцевих компаній та муніципалітетів, які захочуть прийняти українських переселенців.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

З початку війни між РФ та Україною Японія надала притулок близько 500 українським біженцям.

Раніше повідомлялося, що Греція відкрила 50 тисяч вакансій для українських біженців.