Робота для переселенців: які вакансії пропонують, і кому простіше працевлаштуватися

Автор: Лобанова Єлизавета

З початку війни до Києва переїхало багато переселенців із інших областей. На обліку у столичній службі зайнятості стоять сьогодні понад 5,1 тис. безробітних зі статусом внутрішньо переміщеної особи. Це 11% від числа всіх зареєстрованих у Києві безробітних.

Робота для переселенців: які вакансії пропонують, і кому простіше працевлаштуватися - today.ua

Київ входить до трійки регіонів з найбільшою кількістю ВПО, які отримували у 2022 році послуги служби зайнятості. Як відомо, що 1023 особи у Києві знайшли цього року роботу саме через службу зайнятості.

Зазначається, що з початку війни до столиці прибуло найбільше переселенців із Донецької, Луганської та Херсонської областей.

Майже чверть усіх ВПО працевлаштувалися в оптовій та роздрібній торгівлі, сфері послуг з ремонту автомобілів та мотоциклів. На другому місці за кількістю працевлаштованих переселенців – сфера освіти.

Популярні зараз

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

У Нафтогазі зробили заяву з приводу масштабної аварії на газопроводі: що буде з постачанням газу

Українці зможуть повернути частину грошей, витрачених на оплату комунальних послуг

Робота для переселенців: які вакансії пропонують, і кому простіше працевлаштуватися

На третьому місці – переробна промисловість, сфери охорони здоров'я та соціальної допомоги, держуправління та оборони, адміністративного та допоміжного обслуговування, професійної, наукової та технічної діяльності.

Загалом на сьогоднішній день фактична кількість безробітних в Україні становить 2,6 мільйона осіб, тоді як у Державній службі зайнятості зареєстровано лише 215 тисяч безробітних.

Станом на грудень 2022 року, максимальний розмір допомоги по безробіттю становить 10736 грн.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Допомога виплачується перші 90 календарних днів після реєстрації у службі зайнятості у розмірі 100% окладу, протягом наступних 90 календарних днів — 80%, і надалі – 70%, доки безробітний не працевлаштується.

Раніше повідомлялося, в яких сферах в Україні очікується масове скорочення працівників.