Річний тариф від “Нафтогазу“: хто поставлятиме українцям дешевий газ

З травня українців переведуть на річний тариф, за яким вони платитимуть за газ за фіксованою ціною протягом усього року. Дешевий газ українцям буде поставляти компанія "Йе Енергія", яка належить Дмитру Фірташу. З нею "Нафтогаз" підписав угоду про купівлю-продаж газу для населення.

Річний тариф від “Нафтогазу“: хто поставлятиме українцям дешевий газ - today.ua

Єдиний річний тариф на газ зможе захистити людей від сезонних стрибків ціни на газ в наступному опалювальному сезоні і від зростання цін. Українці будуть застраховані від подорожчання і зможуть хоч якось заощадити на комуналці.

"Переваги річного тарифу і його гнучкість вже оцінили споживачі ГК" "Нафтогаз України". Час масштабувати цей досвід на всю країну. Наші клієнти, які вибрали восени тариф "Річний", до сих пір платять за газ за ціною, яка була на момент підписання договору ", - зазначив глава правління" Нафтогазу "Андрій Коболєв.

Всі регіональні облгази нададуть до розгляду свій власний річний тарифний план. При цьому кожен споживач зможе порівняти ціни та вибрати для себе найбільш підходящий тариф, а також змінити річний тарифний план протягом року на щомісячний.

Споживачі газу, знаючи річну ціну, зможуть заздалегідь розрахувати, у скільки їм обійдеться плата за нього. Свої пропозиції щодо річних тарифів на газ компанії-постачальники повинні представити до 25 квітня включно.

Нагадаємо, компанія "Нафтогаз" поки відмовилася називати свій тариф на квітень.

ДЖЕРЕЛОepravda.com.ua