Реєстрація переселенців у “Дії“: коли запрацює послуга, і на скільки подовжили термін подання заявок

Автор: Лобанова Єлизавета

Внутрішні переселенці до 30 квітня мають право оформити матеріальну допомогу від держави. Якщо раніше заявки приймалися лише у центрах надання адміністративних послуг, центрах соціального захисту та територіальних громад, то тепер оформити виплати можна через портал "Дія".

Реєстрація переселенців у “Дії“: коли запрацює послуга, і на скільки подовжили термін подання заявок - today.ua

Для цього переселенці повинні зареєструватися як ВПО (внутрішньо переміщені особи) у новому населеному пункті свого проживання. Потім після реєстрації в "Дії" вони зможуть отримувати по 2000 грн на одного дорослого та по 3000 грн на дитину. Гроші зараховуватимуться на банківські картки "єПідтримка" протягом 10 днів після оформлення заявки.

Глава уряду Денис Шмигаль заявив, що останній термін подання заявок переселенцями перенесли з 14 квітня на 30 квітня.

Для реєстрації статусу переселенця можна прийти до найближчого Центру надання адмінпослуг, а також з квітня така можливість з'явилася у "Дії".

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Крім того, сім'ї, у яких троє дітей, з яких принаймні одна дитина не досягла двох років, а також сім'ї з двома або більше дітьми, де одна дитина має інвалідність, можуть розраховувати на отримання 2200 гривень на одного члена сім'ї щомісяця. Виплати будуть проводитися раз на 3 місяці додатково до інших державних виплат.

Раніше повідомлялося, що у зв'язку з масовим безробіттям в Україні на одну вакансію зараз претендує уп'ятеро більше людей, ніж до війни.