Ракетна атака на Україну 29 грудня: мешканці яких областей залишилися без світла та опалення

У четвер, 29 грудня, відбулася чергова ракетна атака українських міст зі сторони російських окупантів. В результаті було пошкоджено об'єкти інфраструктури та житлові будинки. На сьогоднішній день найскладніша ситуація з електрикою та опаленням у Львівській, Івано-Франківській, Одеській та Київській областях.

Ракетна атака на Україну 29 грудня: мешканці яких областей залишилися без світла та опалення - today.ua

"Укренерго" попереджає про аварійні відключення світла у вищезгаданих областях. Це означає, що до планових графіків додадуться аварійні.

За словами мера Києва Віталія Кличка, 40% мешканців столиці сьогодні залишилися без електропостачання після масованої ракетної атаки російських військ. Поки енергетики працюють над відновленням електропостачання, частини районів на Лівому та Правому березі столиці відключили світло.

Сили ППО під час останньої атаки збили 16 ракет із 16, які летіли у бік столиці. У Дарницькому районі постраждав будинок, з якого врятували трьох людей. Також пошкоджено промислове підприємство у Голосіївському районі та дитячий майданчик у Печерському. На Київщині пошкоджено 10 будинків у Бучанському районі, один - у Вишгородському, також уламки ракети впали на медичний заклад у Фастівському районі та в районі Крюківщини.

Ракетна атака на Україну 29 грудня: мешканці яких областей залишилися без світла та опалення

Екстрені відключення електроенергії запровадили також в Одеській та Дніпропетровській областях.

Голова Одеської ОВ Максим Марченко заявив, що підрозділами ППО над областю було збито 21 ракету. Уламки однієї з ракет потрапили до житлового будинку, на щастя, постраждалих немає. Однак у місті є пошкодження енергетичної інфраструктури, тому в області відбуваються екстрені відключення електроенергії.

Львів знеструмлено на 90%. За словами мера міста Андрія Садового, трамваї та тролейбуси містом сьогодні не курсують. Можливі перебої із водопостачанням. Об'єкти критичної інфраструктури працюють на дизель-генераторах.

Раніше повідомлялося, як змінюватимуться тарифи на електроенергію в Україні у 2023 році.