“Нафтогаз“ порівняв ціни в річному і місячному тарифах на квітень: скільки заплатять українці

"Нафтогаз" назвав ціну на газ для клієнтів тарифних планів "Місячний" і "Річний", яка буде діяти у квітні. З травня для всіх споживачів почнуть діяти річні тарифи.  Постачальників газу зобов'язали показати нові річні тарифи до 25 квітня включно, щоб люди могли обрати найбільш вигідний для них. "Нафтогаз" раніше цієї дати свої тарифи також не озвучує.

“Нафтогаз“ порівняв ціни в річному і місячному тарифах на квітень: скільки заплатять українці - today.ua

Так, у відповідь одній з клієнток на Facebook, в "Нафтогазі" відповіли, що вартість газу в квітні для побутових клієнтів в рамках тарифного плану "Місячний" становитиме 6,86 гривень за кубометр з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Ціна на газ для клієнтів "постачальника останньої надії" в квітні буде на рівні 6.99 гривень за кубометр з ПДВ, без вартості розподілу (доставки).

Для клієнтів "Нафтогазу", які оформили тарифний план "Річний" в минулому році, вартість газу в квітні не зміниться і складе 4,73 гривень, 5,24 гривень і 6,45 гривень за куб. м, згідно з умовами договорів. “Нафтогаз“ порівняв ціни в річному і місячному тарифах на квітень: скільки заплатять українці Що стосується тарифів на травень, то в "Нафтогазі" обіцяють озвучити їх до 25 квітня. Після введення річного тарифу всі споживачі будуть платити за газ за фіксованою ціною протягом усього року. Раніше українцям говорили про те, що вони в будь-який момент зможуть перейти з річного тарифу на місячний, і навпаки. Однак, є деякі нюанси. Змінити тариф споживачі зможуть, а ось повернутися до колишнього постачальника може бути проблематично. І в цьому ховається головний підступ річного тарифу на газ. Адже якщо щось у нового постачальника піде не так, то його клієнтам доведеться переплачувати за газ, а не платити менше.

Раніше повідомлялося, що " Нафтогаз" завищує цифри в платіжках на газ, включаючи в розрахунки газовий податок, про який українці навіть не знають.

ДЖЕРЕЛОhvylya.net