“Молоді“ пенсіонери в серпні отримають надбавку до пенсії: як зміняться виплати

Пенсіонери в Україні до кінця 2021 року отримають надбавки до пенсії. Комусь виплати перерахують у липні, а комусь у серпні та грудні. Громадянам, які вийшли на пенсію не більше двох років тому, перерахунок проведуть через місяць. Про це повідомили у Пенсійному фонді.

“Молоді“ пенсіонери в серпні отримають надбавку до пенсії: як зміняться виплати - today.ua

У ПФУ зазначили, що у серпні поточного року "молодим" пенсіонерам додадуть до пенсії по 100 гривень. У когось розмір надбавки може бути і більшим, адже розмір пенсії залежить від стажу і від зарплати.

Що стосується усіх інших пенсіонерів, то з 1 липня разом з підвищенням прожиткового мінімуму в Україні зростуть мінімальна заробітна плата і пенсія. Також у липні буде проведено перерахунок виплат допомоги по безробіттю, виплати шахтарям та інвалідам.

“Молоді“ пенсіонери в серпні отримають надбавку до пенсії: як зміняться виплати

Мінімальну пенсію в Україні з липня підвищать до 3,5 тисяч гривень. Йдеться не про всіх пенсіонерів, а лише про тих, хто старше 75 років, і у кого повний стаж 30-35 років. Для всіх інших пенсіонерів мінімалка складе 1854 грн.

У липні також планувалося підвищити пенсії громадянам старше 75 років. Але через те, що у Пенсійному фонді зараз бракує грошей, це підвищення відтермінували аж до жовтня. Надбавка складатиме 400 гривень для чоловіків, у яких стаж не менше 25 років, та для жінок – зі стажем не нижчим за 20 років.

Нагадаємо, в Україні підвищать пенсії чорнобильцям. Дізнайтеся, від чого буде залежати сума їх виплат.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua