“Дія“ відключила популярну послугу для переселенців: у чому причина

У мобільному додатку "Дія" тимчасово не працює одна популярна послуга. Нові користувачі зіткнулися з проблемою оформлення статусу внутрішньо переміщеної особи (ВПО). У Мінцифри розповіли, що збій пов'язаний із технічним оновленням послуги.

“Дія“ відключила популярну послугу для переселенців: у чому причина - today.ua

У міністерстві підтвердили, що працюють над покращенням послуги, щоб забезпечити її швидку та безперебійну роботу. Незабаром оформлення довідки переселенця знову буде доступне у "Дії".

Після оновлення громадяни зможуть отримати статус ВПО і після виплати протягом кількох днів, а не чекати тижнями, як раніше.

На сьогоднішній день, поки послуга на порталі недоступна, оформити свій статус переселенці можуть у режимі офлайн – у центрі надання адміністративних послуг. Ця довідка потрібна тим, хто у зв'язку з війною переїхав з регіонів, де відбуваються бойові дії, або окупованих областей, у безпечніші населені пункти. “Дія“ відключила популярну послугу для переселенців: у чому причина

Вже наприкінці цього тижня можливість оформити статус ВПО з'явиться знову у "Дії". Для цього користувачам потрібно буде зайти в меню "Послуги" - "Отримати статус ВПО". Після подання заявки протягом кількох днів статус буде офіційно підтверджено.

У тих, хто вже отримав статус ВПО раніше, підтвердження має відображатися в "Дії" без змін.

Раніше повідомлялося, що у "Дії" після масштабного оновлення з'явиться можливість оформити довідку про місце проживання. До війни ця послуга вже функціонувала.