ПриватБанк зняв обмеження на підвищення курсу валют: що зміниться для клієнтів за кордоном з 6 липня

ПриватБанк змінив курс обміну валют для клієнтів, які розраховуються картами за кордоном. З 6 липня для них діятиме такий же плаваючий курс, як і на готівковому ринку. У прес-службі банку розповіли, що ще зміниться для клієнтів із сьогоднішнього дня.

ПриватБанк зняв обмеження на підвищення курсу валют: що зміниться для клієнтів за кордоном з 6 липня - today.ua

Офіційний курс долара в Україні залишається зафіксованим на рівні 29,25 грн/долар із 24 лютого. Проте, у травні Нацбанк зняв ліміт на курс і дозволив банкам встановлювати курс обміну на 10% і вище від офіційного.

При цьому ПриватБанк протягом двох місяців не змінював картковий курс долара навіть після зняття обмежень НБУ. Проте вже з 6 липня банк встановив ринковий курс валютообміну для безготівкових угод. Це означає, що для купівлі-продажу долара та безготівкових операцій та конвертації тепер діятиме однаковий курс. ПриватБанк зняв обмеження на підвищення курсу валют: що зміниться для клієнтів за кордоном з 6 липня Нововведення торкнеться операцій зі зняття готівки та переказів у гривні в Україні з валютних карток, а також усіх видів операцій за кордоном у валюті з використанням гривневих карток.

Якщо українець гривневою картою розраховуватиметься за кордоном або зніматиме долари в банкоматах, то конвертація із сьогоднішнього дня відбуватиметься за новим курсом продажу плюс 2% комісії за конвертацію.

Станом на 6 липня курс продажу долара у ПриватБанку становить 35,45 грн. Євро коштує 37,15 грн.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк вимагатиме у клієнтів інформацію про доходи, якщо їх обіг коштів по карті перевищуватиме ліміт.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua