ПриватБанк змінив правила користування банківськими картками за кордоном для українців

ПриватБанк зняв обмеження на оплату покупок банківською картою українцями за кордоном. Крім того, для всіх громадян України скасовані обмеження на оплату покупок на іноземних сайтах.

ПриватБанк змінив правила користування банківськими картками за кордоном для українців - today.ua

Керівництво фінустанови повідомило, що для оплати покупок за кордоном можна використовувати картку ПриватБанку у будь-якій валюті. Курс долара та євро встановлює Нацбанк, і за ним конвертується вся валюта.

Крім того, ПриватБанк збільшив одноразовий ліміт на зняття грошей із банкоматів в Україні та за кордоном до 30 тис. гривень на день, і до кінця березня скасував для всіх магазинів комісію за безготівковий розрахунок картками банку. ПриватБанк змінив правила користування банківськими картками за кордоном для українців ПриватБанк сподівається, що завдяки відміні комісійних торговельні мережі зможуть трохи знизити ціни на товари. Крім того, це стимулюватиме покупців до безготівкових розрахунків за товар.

ПриватБанк також підключився до виплати держдопомоги у розмірі 6500 гривень українцям, які втратили роботу через війну з Росією. Подати заявку на отримання коштів можна через Приват24 або додаток "Дія". Розраховувати на виплати можуть наймані працівники, за яких сплачується ЄСВ, а також ФОПи усіх груп.

Раніше повідомлялося, як працюватимуть ПриватБанк, Ощадбанк та monobank у вихідні березневі дні.

ДЖЕРЕЛОfakty.ua