ПриватБанк змінює PIN-коди зарплатних карт клієнтів без їхнього відома

Автор: Лобанова Єлизавета

ПриватБанк звинуватили в тому, що він самовільно змінює PIN-коди зарплатних карт клієнтів, що є абсолютно протизаконним. Одна з клієнток банку зіткнулася з подібною проблемою і розповіла про неї на Facebook.

ПриватБанк змінює PIN-коди зарплатних карт клієнтів без їхнього відома - today.ua

За словами жінки, за кілька днів ПриватБанк двічі змінив PIN-код її зарплатної картки. Дізналася вона про це тільки тоді, коли не змогла зняти гроші з банкомату, який повідомив про те, що введений PIN-код є некоректним.

"Що робити, коли ПриватБанк самовільно двічі, уротягом 10 днів міняє PIN-код від вашої пластикової карти, без вашого відома. Ви дізнаєтеся по факту про зміну PIN-коду", - написала у Facebook-спільноті "Фінансові ринкі України" клієнтка ПриватБанку.

ПриватБанк змінює PIN-коди зарплатних карт клієнтів без їхнього відома У Приватбанку підтвердили, що автоматична зміна PIN-коду може відбуватися, але при цьому, клієнт отримує СМС-сповіщення на фінансовий номер.

Популярні зараз

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Стало відомо, що буде з цінами на бензин та дизельне паливо найближчим часом

Робить це банк нібито з метою захистити клієнтів від шахраїв. Якщо банкомат є підозрілим, то ПриватБанк при знятті коштів надсилає клієнтові в СМС-повідомленні новий PIN-код.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Не варто панікувати, якщо раптом банкомат відмовляється приймати ваш старий PIN-код. Це говорить про те, що на обраному вами банкоматі або терміналі встановлений скіммер - електронний пристрій, що дозволяє шахраям отримати інформацію про вашу карту. Після того, що сталося, клієнт ПриватБанку може піти у відділення і змінити карту, або ще раз встановити свій PIN-код.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк почав відмовляти українцям в оформленні пенсійних рахунків.