ПриватБанк заявив про закриття відділень по всій Україні

ПриватБанк закриває всі свої відділення вже 14 жовтня. У четвер і п'ятницю фінзаклад не працюватиме у зв'язку зі святковими вихідними до Дня захисників і захисниць України. З графіком роботи відділень можна ознайомитися на сторінці ПриватБанку на Facebook.

ПриватБанк заявив про закриття відділень по всій Україні - today.ua

Відзначається, що 13 жовтня банк скорочує робочий день на одну годину, 14-15 жовтня відділення будуть повністю закриті, 16 жовтня працюватимуть тільки чергові відділення в Києві, а 17 жовтня знову всі відділення будуть закриті. У суботу, 23 жовтня, очікується робочий день за графіком п'ятниці.

Таким чином, керівництво ПриватБанку вирішило дати своїм працівникам офіційні чотири вихідні дні - з 14 по 17 жовтня. У той час державний Ощадбанк не опублікував графік роботи на найближчі святкові дні. Для того, щоб дізнатися графік роботи конкретного відділення, потрібно перевіряти інформацію на сайті банку.

Нацбанк рекомендував українським банкам зробити майбутні чотири дні неробочими. Всі інші державні і комерційні підприємства також будуть відпочивати, а 23 жовтня всі дружньо вийдуть на роботу.

При цьому всі банкомати, обмінники і термінали ПриватБанку та інших фінустанов будуть працювати як зазвичай. А ось взяти довідку, оплатити в касі квитанцію за реквізитами, або поспілкуватися особисто зі співробітниками банку можна буде вже в понеділок, 18 жовтня.

Нагадаємо, клієнти Monobank і ПриватБанк масово втрачають доступ до своїх рахунків.