ПриватБанк запровадив безкоштовну послугу для підприємців: хто зможе скористатися

Приватбанк скасував плату за обслуговування бізнес-клієнтів, що стало приємним сюрпризом для них напередодні Нового року. Так, безкоштовне банківське обслуговування отримають ті компанії та підприємці, які виплачують зарплати своїм співробітникам виключно на картки ПриватБанку.

ПриватБанк запровадив безкоштовну послугу для підприємців: хто зможе скористатися - today.ua

У банку зазначили, що річний період безкоштовного обслуговування розпочнеться з дати укладання зарплатного проекту.

Щоб отримати безкоштовне обслуговування на рік, потрібно встигнути до 5 лютого 2023 підписати договір з ПриватБанком.

Отримати безкоштовне обслуговування у банку під час оформлення зарплатного проекту зможуть як великі компанії, так і малий бізнес, підприємці та фермери.

ПриватБанк запровадив безкоштовну послугу для підприємців: хто зможе скористатися

У ПриватБанку постійно працюють над збільшенням кількості відділень, які можуть надавати послуги в автономному режимі під час вимкнення електроенергії. У кожному місті є чергові відділення, забезпечені електрогенераторами та інтернетом. Тільки у Києві таких відділень 15. Зазвичай чергові відділення починають працювати з 08:30 чи 09:00 та до 17:30 чи 18:00.

У роботі банкоматів і терміналів ПриватБанку часто бувають збої під час відключень електрики. Банкомати не встигають видати клієнтам гроші, суми списуються з рахунків. Українцям рекомендують користуватися мобільними терміналами чи QR-кодами.

Раніше повідомлялося, як клієнти ПриватБанку можуть отримати від 1000 до 2000 грн на банківський рахунок.

ДЖЕРЕЛОfinance.ua